0

آموزش مقاله نویسی

آموزش مقاله در بیوپروژه

مقاله نویسی بدون درک صحیحی از معنای مقاله نویسی امکان پذیر نیست. با توجه به اهمیتی که مقاله نویسی در بین دانشجویان و محققین دارد، گروه تخصصی ایران رساله شروع به برگزاری دوره های آموزشی مقاله نویسی چه به صورت خصوصی و چه نیمه خصوصی نموده است که به این بهانه بتوانیم دانشجویان و محققین عزیزمان را در امر مقاله نویسی یاری فرماییم. دوره های مقاله نویسی به دو صورت علمی پژوهشی و آی اس آی برگزار می شود.

 

  •  دوره علمی پژوهشی

    این دوره خود به دو صورت دوره آموزش کلیات مقاله نویسی ( ۴ ساعت ) و آموزش مقاله نویسی پیشرفته ( ۸ ساعت ) برگزار می گردد. هزینه دوره ها بسته به تعداد فراگیر و همچنین سطوح تدریس متفاوت است. جهت اطلاع از هزینه ی دوره با گروه تخصصی بیوپروژه تماس حاصل گرفته و یا به قسمت کارگاه ها مراجعه فرمایید.

 

  •  دوره آی اس آی ( ISI )

    این دوره آموزشی به صورت دوره ی ۵ ساعت برگزار می گردد. هزینه دوره ها بسته به تعداد فراگیر و همچنین سطوح تدریس متفاوت است. جهت اطلاع از هزینه ی دوره با گروه تخصصی بیوپروژه تماس حاصل گرفته و یا به قسمت کارگاه ها مراجعه فرمایید.

 نکته حائز اهمیت این می باشد که اگر فراگیری تمایل به شرکت در دوره ISI دارد، حتما باید توانایی نگارش مقاله علمی پژوهشی را دارا باشد.

 دوره ها بصورت خصوصی ( یک تا سه نفر)، نیمه خصوصی ( چهار الی هفت نفر) و غیرخصوصی ( هفت نفر به بالا) برگزار می گردد، که به مراتب هزینه ها در هر حالت فوق الذکر متفاوت می باشد.

جهت سفارش مقاله می توانید از طریق فرم مربوطه درخواست خود را با کارشناسان مطرح تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.